VESDA blog

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX 2018, które odbędą się w Poznaniu w dniach 23-26 kwietnia 2018.

Targi to przede wszystkim wystawy i prezentacje nowości. Należy pamiętać, że okres targowy to również świetne miejsce i czas na spotkania i dyskusje branżowe.

Nasze stoisko nr 3, VESDA.pl, mieści się w pawilonie 8.

Podczas tegorocznej wystawy zaprezentujemy szereg nowości sprzętowych i rozwiązań dedykowanych takich jak:

Nasze najnowsze rozwiązania zostały wdrożone w oprogramowaniu:

  • ASPIRE - program wspomagający projektowanie systemów VESDA
  • VSC - program serwisowy dla systemów VESDA/VESDA ECO
  • VSM4 - program wizualizacyjny dla systemów VESDA
  • OSID Tool - program serwisowy dla czujek OSID
  • iVESDA - Aplikacja mobilna dla systemów VESDA

Targi to idealne miejsce do zapoznania się z całą ofertą naszych systemów, sprawdzenie ich możliwości. Wszystkie systemy będą w pełni podłączone z możliwością testowania i programowania.

Złoty Medal MTP 2018

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana – po wnikliwej ocenie ekspertów – innowacyjnym produktom najwyższej jakości.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Laureatem tegorocznego konkursu Złotego Medalu została nasz adresowalny detektor zasysający VESDA-E, model VEA-040-A10.

Do zobaczenia podczas targów.

VESDA securex 2018 mapa

Dla wszystkich chętnych mamy 30 bezpłatnych zaproszeń. Prosimy o kontaktu pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczy się kolejność zgłoszeń!