plcsenlvsk

VESDA Professional Support

Czym jest VPS?

VESDA Professional Support jest to elitarna grupa firm, która zapewnienia najwyższy poziom projektowania, instalacji, uruchomienia oraz serwisu w zakresie zasysających systemów detekcji dymu VESDA.

VPS to standardy zgodne z linią produktów VESDA. Profesjonalnie przeszkoleni i certyfikowani pracownicy zapewniają optymale rozwiązania w najwyższej klasie..

VESDA jest światowym pionierem w zasysających systemach detekcji dymu i z ponad 30-letnim doświadczeniem dostarcza najwyższej klasy rozwiązania.

Partner VPS zapewnia:

  • Przeszkoloną kadrę pracowniczą w zakresie projektowania, instalacji, uruchomienia oraz serwisu w dla rozwiązań opartych na zasysających systemów detekcji dymu VESDA
  • Wieloletnie doświadczenie w zastosowaniu i konserwacji systemów VESDA
  • Wsparcie i serwis dla klientów prowadzone 7/24
  • Znajomość rozwijających się nowych technologii VESDA i wdrażanie ich w projektach w celu zapewnienia najwyższego stopnia ochrony i oszczędności kosztów
  • Odpowiednie narzędzia i oprogramowanie.

Niezależnie od tego czy Inwestor, architekt, inżynier czy projektan branżowy to zespoły posiadający wiedzę w zakresie systeów VESDA, partner VPS zawsze wspiera swoim doswiadczeniem i wiedzą w zakresie systemów VESDA, mająć na względzie dobro Inwestora, w uzyskaniu najlepszego rozwiązania ochrony przeciwpożarowej.

Partnerzy VPS to najlepsi specjaliści w zakresie zastosowania zasysajacych systemów detekcji dymu VESDA.

VPS the best of the best

Sprawdź czy Twój partner posiada certyfikat VPS! Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Członkostwo w programie VPS jest nieustannie monitorowane.
Certfikat wydawany jest okresowo na podstawie gruntownej weryfikacji firmy.