VESDA blog

Detektor zasysający VESDA-E model VEA-040-A010 to tegoroczny zdobywca Złotego Medalu MTP Securex 2018. Vision Polska Sp. z o.o. miała zaszczyć być jednym z głównych wystawców tegorocznej edycji. Zgodnie z informacjami, uzyskanymi podczas przeprowadzonych rozmów z odwiedzającymi, nowocześnie zaopatrzone stoisko przykuwało uwagę wielu i na długo.

Tegoroczna edycja targów była wyjątkowa pod wieloma względami. Mogliśmy poszczycić się kolejnym złotym medalem, nowoczesnym stoiskiem oraz wysokiej jakości produktami. Każdego dnia odwiedzający mogli zasiąść przy naszych stolikach i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

Na stoisku VESDA.pl oprócz inżynierów i specjalistów z Vision Polska Sp. zo.o., mogliśmy również korzystać z pomocy Grzegorza Szczęch, który jest Regional Sales Manager CEE Region w firmie Xtralis Ltd.. Chętnie udzielał ważnych wskazówek i porad technicznych.

W czwartek naszym gościem jak i również gospodarzem stoiska był Martin Norris – Sales Director for Life Safety Xtralis Ltd.. Świetnie udzielał informacji na temat nowości VESDA, proponowanych przez Vision Polska Sp. z o.o na terenie Polski.

Odwiedzający licznie przybyli na nasze zaproszenia słane poprzez portale społecznościowe. Gospodarze również licznie stawali się każdego dnia aby móc odbyć wiele pasjonujących rozmów. Pełna fotorelacja będzie dostępna na stronie internetowej oraz na naszym profilu Facebook. Zapraszamy do obejrzenia !