O nas

Vision Polska Sp. z o.o. jest wiodącą na polskim rynku, zasysających systemów detekcji dymu, firmą specjalizującą się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań opartych na zaawansowanej technologii VESDA.

Koncentrujemy się na najwyższej jakości wsparciu naszych partnerów w zakresie:

  • dostawa urządzeń VESDA, OSID, STI, Merawex, BlowOff
  • doradztwo i wsparcie techniczne
  • szkolenia dla projektantów, monterów, serwisantów
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Profesjonalna, wykwalifikowana oraz kreatywna kadra firmy, najnowocześniejsza technologia w oferowanych urządzeniach, nowatorskie rozwiązania w ich zastosowaniu, a także rzetelna obsługa każdego kontrahenta gwarantują zadowolenie klientów, co przekłada się na wspólny sukces.

Jakość pracy naszej firmy potwierdzona jest certyfikatem ISO 9001:2015, wydanym przez TUV Rheinland Polska.

W zakresie bezpieczeństwa firma posiada koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Vision Polska Sp. z o.o. została Partnerem Technologicznym Instytutu Bezpieczeństwa Pożarowego Nodex w zakresie popularyzacji zasysającego systemu detekcji dymu VESDA.

Naszym celem jest przekazywanie wiedzy i doświadczeń w zastosowaniu systemu VESDA, który jest światową marką i liderem w ochronie przeciwpożarowej w obszarze zasysających systemów detekcji dymu.

Zapraszamy do współpracy
Zarząd Vision Polska Sp. z o.o.

Vision Polska Sp. z o.o. zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000154596, NIP 7822261954, REGON 634462037. Kapitał zakładowy 51000,00 PLN objęty w całości. Reprezentacja: każdy członek zarządu samodzielnie.