VESDA blog

Złoty Medal jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim ale i europejskim rynku.

Detektor VESDA Serii Premium VEU został laureatem prestiżowej nagrody Złoty Medal na Międzynarodowych Tragach Poznańskich 2016.

Zwycięskie produkty muszą charakteryzować się wieloma szczególnymi parametrami. Projekty, które zwyciężają wykazują najwyższy stopień innowacyjności i poziom technologiczny, walory ekonomiczne, niski wpływ na środowisko, a także odpowiednią funkcjonalność i estetyczne wykonanie. Takie cechy bez wątpienia posiada detekektor VEU.

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Detektor dymu VESDA-E VEU zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologią bardzo wczesnego ostrzegania oraz eliminowania fałszywych alarmów i są niezastąpione w różnorodnych zastosowaniach. Zbudowane na bazie technologii wykrywania FLAIR i wieloletniego doświadczenia firmy Xtralis detektory VEU zapewniają stabilność bezwzględnej kalibracji w całym okresie użytkowania oraz zawierają szereg rewolucyjnych rozwiązań korzystnych dla instalatora i użytkownika.

Więcej o detektorze VESDA-E VEU

Zagłosuj na nasz produkt >>>