VESDA blog

Szanowni Państwo,

ostatnie wydarzenia w Polsce i na świecie, związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, wymusiły konieczność wprowadzenia przejściowych zmian w organizacji pracy naszego zespołu.

Od poniedziałku, 16 marca br., wszyscy pracownicy przechodzą w tryb pracy zdalnej, zaś wyjazdy służbowe naszych inżynierów będą ograniczone.

Z uwagi na zaistniałą sytuację odwołane zostają równieą szkolenia, które planowane były na koniec marca i kwietnia.

Zmiany te mają z jednej strony umożliwić pracownikom opiekę nad dziećmi w okresie, gdy placówki oświatowo-wychowawcze pozostają zamknięte, a z drugiej strony służą zminimalizowaniu kontaktów bezpośrednich, niosących ryzyko zakażenia wirusem. Bezpieczeństwo i komfort pracy pracowników są dla nas kluczowe.

Praca naszego zespołu

Wszystkie dotychczasowe kanały kontaktowe z naszym zespołem (telefony stacjonarne, komórkowe, e-mail, helpdesk) oraz godziny pracy pozostają bez zmian.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystko da się wykonać zdalnie, a problem ten dotyczy logistyki magazynowej. Z uwagi na zaistniałą sytuację praca naszego magazynu będzie ograniczona do wysyłek raz w tygodniu.

Mamy nadzieję, że wprowadzenie powyższych przejściowych zmian znajdzie Państwa zrozumienie dla ewentualnych niedogodności i być może wydłużonej reakcji na zapytania.

Podjęliśmy wszelkie działania, aby obecna sytuacja miała jak najmniejszy wpływ na jakość naszej pracy.

Życząc Państwu dużo zdrowia, dziękujemy z góry za wyrozumiałość i zapraszamy do dalszej współpracy.

Zespół VESDA.pl

 

VESDA Professional Support [PL]
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon: +48 61 6746 203