VESDA blog

OSID – wieloliniowa czujka dymu (Open-area Smoke Image Detection) została laureatem prestiżowej nagrody Złoty Medal na Międzynarodowych Tragach Poznańskich 2012.

Złoty Medal jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim ale i europejskim rynku. Czujka wieloliniowa OSID została zgłoszona do konkursu 19 edycji Międzynarodowych Targów SECUREX w branży przeciwpożarowej i bezpieczeństwa. Złoty medal zdobyty na poznańskich targach jest jedenastą nagrodą zdobytą przez Xtralis w ostatnich latach i szóstą nagrodą dla produktu OSID.

Zwycięskie produkty muszą charakteryzować się wieloma szczególnymi parametrami. Projekty, które zwyciężają wykazują najwyższy stopień innowacyjności i poziom technologiczny, walory ekonomiczne, niski wpływ na środowisko, a także odpowiednią funkcjonalność i estetyczne wykonanie.

Jesteśmy zachwyceni, że tak prestiżową nagrodę na Międzynarodowych Targach Securex w Poznaniu przyznano czujce OSID.

komentuje John De Blonde, menadżer produktu OSID w firmie Xtralis.

Przyznanie tej rangi nagrody szczególnie podkreśla innowacyjność technologiczną, jakość i design wykonania czujki OSID. Obiektywne spojrzenie komisji konkursowej wyróżniło Xtralis za innowacyjne podejście do projektowania, jednak to co jest dla nas najważniejsze to uznanie wśród tysięcy klientów na całym świecie.
Wielolinowe czujki OSID mają szeroki zakres zastosowania. Nasi klienci stosują te wyjątkowe czujki detekcji dymu na zewnątrz i wewnątrz obiektów, w otwartych przestrzeniach, w atriach, w magazynach, halach produkcyjnych, galeriach handlowych.
Czujka OSID charakteryzuje się najwyższym poziomem rozwiązań technologicznych w porównaniu do standardowych urządzeń w tym segmencie. Klienci doceniają łatwość instalacji, minimalny serwis, niezwykłą stabilność pracy, oraz mniejsze całkowite koszty użytkowania. Nasi klienci twierdzą że czujki OSID to wyjątkowe rozwiązanie, co potwierdziła również komisja konkursowa SECUREX 2012
 

dodał De Blonde .....

0044c